Skupinové lekce

Cvičte efektivněji a příjemněji – využijte nový cvičební sál Naparia s bohatou výbavou od INSPORTLINE závěsného systému po balanční balóny. Do kondice se navíc dostanete pod vedením profesionálních instruktorů cvičení i výživy.

Aktivity

  • TRX - skupinové cvičení

    Co je to TRX? Velmi efektivní cvičení pro budování svalové síly, rovnováhy, flexibility a aktivace stabilizačního svalstva. Po celou dobu tréninku je cvičeno pouze s vahou vlastního těla jako hlavní faktor zátěže při cvičení. TRX je zkratkou tří písmen pro Total-body Resistence Exercises, což v překladu znamená: "cvičení s odporem vlastního těla“. Jedná se o závěsný systém, který se skládá z nastavitelných popruhů pro ruce či pro nohy. TRX byl vyvinut americkými vojáky ve snaze najít komplexní účinnou tréninkovou metodu bez použití cvičících strojů. Pro toho je určeno? Cvičení je určeno pro cvičence od úrovně začátečníků až po elitní sportovce. Intenzita cvičení je korigována změnou postoje cvičence proti závěsnému bodu. TRX je závěsný systém, který se skládá z nastavitelných popruhů pro ruce či pro nohy. Při cvičení se využívá hmotnost cvičence jako zátěž při cvičení. Nabízíme skupinové i individuální lekce na míru cvičence!

  • TABATA

    Tabata je kardiovaskulární, vysokointenzivní intervalový trénink, který velmi rychle zlepšuje výkonnost a spaluje tuk lépe než aerobní aktivity v pomalejším rovnoměrném tempu. Princip je velmi jednoduchý – 20 sekund se naplno provádí cvik, 10 sekund je pauza. To celé se opakuje 8x. Největší přednosti Tabaty je, že rozvíjí jak anaerobní, tak i aerobní metabolický systém zároveň, což se u většiny běžných cvičení vylučuje a také funguje jako efektivní spalování tuků. Čtvrtky od 18.00 do 19.00 hod. a první lekce 28.5.

Naši lektoři

Zátopková

TABATA

Trenérka TABATY.

_MG_0012

S KVALITNÍM ZÁZEMÍM JE CVIČENÍ HRAČKA

Do formy v novém a pod dohledem instruktora

Navštivte nový cvičební sál v Hranicích na Moravě s prvotřídním vybavením a nechte si navrhnout tréninkový plán na míru.

  • Využijete například INSPORTLINE závěsný systém až pro 10 lidí, balanční balóny, power bagy, expandery, ketlebelly nebo třeba medicinbaly.
  • Najdete zde také profesionálního instruktora, který vám navrhne tréninkový plán a dohlédne na vaše cvičení.
  • K dispozici máte také fitness bar s doplňkovou výživou.
  • Samozřejmostí jsou i komfortní šatny se sociálním zařízením.
Zažijte, jaké to je, když vás cvičení opravdu baví, a když vidíte pokroky.
Přijďte do cvičebního sálu centra Naparia v Hranicích a dostaňte se do formy!

TĚŠÍME SE NA VÁS