Sportovní centrum
NAPARIA

Smetanovo nábřeží,
753 01 Hranice

+_420 _777 _510 _164
Otevírací doba:
po–pá:
7–22
so:
9–22
ne:
9–21

Nové multifunkční sportovní centrum

ideální místo
pro sportovní i společenské vyžití

Multifunkční centrum Naparia vám nabízí několik sportovních hal, fitness i wellness centrum a zázemí pro firemní schůzky, porady či večírky. Využijte služby nejmodernějšího sportovního centra na Moravě a ve Slezsku.

Centrum Naparia vzniklo rekonstrukcí sportovní haly Střední průmyslové školy v Hranicích. Lehce zde uspořádáte sportovní turnaje i soutěže - jedna z hal má kapacitu 300 diváků a vlastní sky box.

Na realizaci stavby finančně přispěl Olomoucký kraj v rámci projektu „rekonstrukce stávajících povrchů ve sportovních halách Hranice 2014.“

Změna provozní doby

po-pá od 7:00 - 20:00 hod., so-ne 9.00 - 20.00 hod.

Vážení klienti, těšíme se Vaši návštěvu v provozní době pondělí až pátek 07:00–20:00 hod, sobota až neděle 9.00-20.00 hod.

zobrazit

REHABILITACE NAPARIA

NOVINKA

Nově jsme pro Vás rozšířili REHEBILITAČNÍ SLUŽBY s panem Jurečkou. Provoz najdete v přízemí u fitness centra. Kontakt: tel. 777 816 314, email: robert.jurecka@seznam.cz.

zobrazit

KRUHOVÝ TRÉNINK s LUCI

Osvědčená kvalita :-)

Kruhový trénink každé úterý od 17.00-18.00 hod., v pátek 18.00-19.00 hod. Potřebujete zhubnout, zpevnit, nabrat svalovou hmotu, vyrýsovat nebo zlepšit kondičku? Tak právě pro Vás máme novinku kruhový trénink s LUCI. Možnost i individuálního tréninku.

zobrazit

FIT 4 YOU u nás v NAPARII

NOVINKA

Naše sportovní centrum dostalo zastoupení pro prodej TOP produktů značky FIT 4 YOU, které mimo jiné používají i bojovníci OKTAGON MMA. Produkty jsou výborné chuti, bohaté na bílkoviny, vitamíny a minerály. A co je důležité, jsou bez aspartámu a GMO. Fit 4 YOU používá pouze kvalitní a 100% suroviny. Produkty je možné zakoupit přímo na recepci našeho centra. Více o výrobcích najdete na www.maxim-pharm.cz.

zobrazit

CVIČENÍ PRO ŽENY NA PROBLÉMOVÉ PARTIE

NOVINKA

Toto cvičení je vhodné pro kohokoli, nezáleží na věku ani kondici. Pomáhá rovnoměrně formovat a zpevňovat postavu. Trénink se zaměřuje na formování svalů celého těla, nebo pouze na problémové partie (stehna, hýždě a břišní svaly) a spalování tuku v těchto oblastech. Cvičení je vedené v lehkém až středně těžkém aerobnim pásmu, doplněné o pomůcky typu bosu, kettlebell, posilovací gumičky, činky apod. Věříme, že Vás naše novinka zaujme. Termíny: každé úterý 17-18 hod. a pátek 18-19 hod. Cena za lekci: 80 Kč.

zobrazit

BADMINTON

Provoz i v létě

I přes léto si můžete u nás aktivně odpočinout na našich 4 profi badmintonových kurtech. Těšíme se na Vás :-).

zobrazit
další novinky a oznámení

Sport

multifunkční hala, fitness

Najděte ideální zázemí pro své zápasy, tréninky i turnaje a využijte multifunkční halu, badmintonovou halu, sportovní sál nebo vlastní fitness.

  • Badminton
  • Basketbal - Streetball
  • Fitness
  • Florbal

Wellness

masáže, výživové poradenství

Odpočiňte si a naberte síly v novém wellness centru.

Relaxaci si vychutnáte ve vířivé vaně, čtyřech druzích saun nebo v ledové zóně; s regenerací vám pomohou maséři a se zdravou stravou zase výživový poradce.

  • Masáže
  • Sauna
  • Wellness
  • Poradenství

Firmy

reprezentativní zázemí

Sportovní centrum Naparia = ideální místo pro firemní akce.

Najdete zde reprezentativní prostory pro firemní školení i večírek, sky box i kavárnu. A sportovní centrum využijete třeba při teambuildingu.